Sprawdź nasze odpowiedzi lub zadaj swoje pytanie.

Najczęściej zadawane pytania

Dla biznesu

Powrót

Rekrutację obsługuje się z przeglądarki, czy muszę zainstalować do tego wasz program?

Nie. Cała funkcjonalność serwisu ZapraszamNaRozmowę jest dostępna poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalowania dodatkowych programów.

W jaki sposób dane osobowe oraz wizerunek kandydatów są chronione?

Dane osobowe są przechowywane w naszej bazie danych, do której mają dostęp tylko uprawnione osoby. Nasza platforma jest hostingowana u podwykonawcy, który spełnia wszystkie niezbędne wymagania GIODO. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo, cała świadczona usługa korzysta z bezpiecznego szyfrowanego protokołu https.

W jaki sposób zakłada się i prowadzi rekrutację?

By utworzyć rekrutację należy zalogować się do serwisu i przejść do zakładki "Rekrutacje" -> "Dodaj nową". Pojawi się kreator tworzenia nowej rekrutacji. W panelu "Rekrutacje" są również dostępne wszystkie inne aktywne rekrutacje.

Jak mogę podzielić się moimi ocenami kandydatów z pozostałymi pracownikami?

Każdy uprawniony członek zespołu ma możliwość oceny kandydatów jednak nie widzi on ocen pozostałych członków zespołu. W ten sposób wykluczone jest sugerowanie się opiniami innych. System zachęca do obiektywnej oceny. Użytkownik widzi wyłącznie średnią ilość ocen jaką dostał kandydat.

Za co płacę jak decyduję się na waszą usługę?

Nasza usługa dostosowana jest do różnych potrzeb rekrutacyjnych. W zależności od jej skali, oferujemy kilka wariantów cenowych różniących się ilością wysłanych zaproszeń do wybranych przez Państwa kandydatów. Zobacz cennik

Jak wiele pytań mogę zadać kandydatom przy jednej rekrutacji?

Ilość oraz typy pytań zadawanych kandydatom są nieograniczone. Zależy nam, aby rekruter posiadał pełną swobodę podczas wprowadzania swojego narzędzia do systemu.

Czy mogę ustawić czas po jakim link do nagrania wygasa?

Tak, w panelu sterowania rekrutacją, można ustalić datę, w której linki się dezaktywują.

Jak długo mogę korzystać z Zapraszam Na Rozmowę?

Nasze oprogramowanie nie ma nałożonych limitów czasowych użytkowania. Nagrania kandydatów można zapisać w bazie rozmów na wypadek przyszłych rekrutacji. Zapraszam Na Rozmowę uzyskuje pełen zakres funkcji podczas wykupionej rekrutacji.

Ilu kandydatom mogę wysłać linka z nagraniem podczas rekrutacji na jedno stanowisko?

Ilość wysłanych zaproszeń jest uzależniona od typu rekrutacji jaki Państwo wybierają. Zobacz cennik. Jednak oferujemy także taryfę, gdzie wszelkie parametry umowy ustalamy indywidualnie z Państwem.

Czy potrzebuję specjalnego oprogramowania do używania usługi?

Potrzebujesz jedynie najnowszej wersji przeglądarki z której korzystasz. Jeśli masz problem z działaniem aplikacji spróbuj skorzystać z najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome, którą możesz ściągnąć tutaj

Z chęcią odpowiemy na każde
Twoje pytanie

Zadzwoń:

+48 665 506 070

Tagi: wideorekrutacja, poradnik jak rekrutować. Online video interview, hrpartner, rekrutacja zewnętrzna, outsourcing hr.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i bądź na bieżąco z nowinkami ze świata HR i ZapraszamNaRozmowę.pl